Marketing trainee

Marketing Torokbalint, Pest

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

Jelentkezz hozzánk Törökbálintra és Oldjuk meg együtt a vízügyeket!

Marketing GYAKORNOK - DiákMUNKA

FELADATOK:

  • Marketingkommunikációs projektekkel, termék kampányokkal kapcsolatos feladatok
  • Digitális marketing feladatokban közreműködés (social media, web, intranet)
  • Eseményszervezésben segítségnyújtás
  • Kimutatások, riportok készítése excelben, power pointban

Amit tŐled várunk:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok marketing és/vagy kommunikáció szakirányon;
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés 2021 decemberig, azonnali kezdéssel
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint szóban és írásban
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Együttműködési készség, csapatszellem
  • Határozott fellépés, rugalmasság, jó szervező- és kommunikációs készség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Diplomamunka elkészítésének lehetősége
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka
  • Rugalmas munkarend
  • Szakmai gyakorlatot is le tudunk igazolni

Munkavégzés helye:  Törökbálint, Tópark utca 9.