Raktáros / Warehouse worker

Logistics Cegled, Hungary

Description

Xylem-Email-Signature

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

A XYLEM Hungary Kft. új munkatársat keres ceglédi 260 főt foglalkoztató gyárába a következő pozícióba:

RAKTÁROS

FELADATOK:

  • Raktárkezelés (kiadás-bevétel nyilvántartása), raktárkezelő program naprakész vezetése, minden kimenő és beérkező anyag szállítójának felvitele a raktárkezelő programba, állagmegőrzés biztosítása
  • Készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése
  • Beérkeztetett áruk raktári tárhelyre mozgatása
  • Rendelések összegyűjtése, vevők kiszolgálása, tehergépkocsik fel és lerakodása
  • A raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, nyilvántartásának, a raktár rendjének és tisztaságának fenntartása.
  • Gyártási alapanyag igények lista szerinti kiszedése
  • Tömeg- és darabáruk, illetve anyagok emelése, polcra helyezése és egyéb mozgatása
  • Leltárak előkészítése, végrehajtása
  • A raktári rend fenntartása
  • Raktár tűz-, munka- és környezetvédelmi szabályainak betartása

ELVÁRÁSOK:

  • Alapfokú végzettség
  • Gyalogkíséretű (3312) és/vagy vezetőüléses targonca érvényes vezetői engedély (3324)
  • precíz, pontos, szorgalmas munkavégzés
  • Termelési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Munkaidő 8:00-16:00 (3 havi munkaidőkeretben)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word,Excel)

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Áruátvételi tapasztalat
  • Komissiózási tapasztalat
  • FIFO elv ismerete
  • Vállalat irányítási rendszer ismerete BPCs/SAP
  • Tűzvédelmi szakvizsga

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem, hosszútávú munkavégzés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Béren kívüli jutatások: Cafeteria + Jelenléti bónusz + Minőségi bónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Sportolási támogatás (Pulzus szabadidő központ, városi uszoda)
  • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség,
  • Kellemes munkahelyi körülmények
  • Csapatépítő rendezvények

Munkavégzés helye:

Cegléd