Technical Support Specialist M&C

Sales Torokbalint, Pest

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

A XYLEM Water Solutions Magyarország Kft. új munkatársat keres törökbálinti irodájába (határozott időre) a következő pozícióba:

Műszaki támogató mérnök M&C területre (Application engineer)

FELADATOK:

  • A vállalat által forgalmazott víz- és szennyvíz-technológiai termékeinek és ezen belül is főként M&C (monitoring & control) termékek értékesítésének műszaki háttértámogatása
  • Az értékesítési folyamatoknak megfelelően ajánlatok kidolgozása, szerződések előkészítése műszaki tartalomra vonatkozóan
  • Ajánlatok kezelése az ügyviteli rendszerben
  • Jóváhagyási folyamatok műszaki támogatása
  • Telefonos és elektronikus kapcsolattartás az ügyfelekkel angol és magyar nyelven, az értékesítéssel kapcsolatos műszaki támogatói feladatok ellátása
  • Rendelések rögzítésének műszaki támogatása és az ezzel kapcsolatos reklamációk kezelése
  • Termékismeret megszerzése, folyamatos tréningeken való részvétel
  • Speciális méretező és árazó programok használata
  • Alkalmazástechnikai mérnöki tevékenységek elvégzése: kiválasztás, méretezés, ellenőrzés, árazás és műszaki tanácsadás

ELVÁRÁSOK:

  • Bsc végzettség műszaki területen preferáltan villamosmérnök, esetleg gépészmérnök, építőmérnök, épületmérnök, de utóbbi esetekben átfogó villamossági ismeretek megléte
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Min.1-2 éves munkatapasztalat
  • Problémamegoldó készség
  • Pontos munkavégzés, határidők betartása
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Irodai munkavégzés (open office)

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Villamosmérnöki területén, vagy víz- és szennyvíz technológiai területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki termékek értékesítésének támogatásában szerzett tapasztalat
  • MSc végzettség műszaki területen preferáltan villamosmérnöki, esetleg gépészmérnök, épületmérnök végzettség
  • ERP rendszerben való jártasság
  • Árajánlat készítő szoftverek használatában való jártasság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem, hosszú távú munkavégzés
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség,
  • Kellemes munkahelyi környezet

Munkavégzés helye:

Törökbálint