EHS koordinátor / EHS coordinator Cegled

ESH Cegled, Hungary

Description

Xylem-Email-Signature

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

A XYLEM Service Hungary Kft. új munkatársat keres ceglédi 260 főt foglalkoztató gyárába a következő pozícióba:

EHS Koordinátor

FELADATOK:

  • Környezetirányítási, Munkavédelmi, Tűzvédelmi rendszerek működtetése, fejlesztése, ellenőrzése
  • Az egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzés követelményeinek betartatása
  • A környezetirányítási (hulladékgazdálkodás, vízgazdálkodás, levegőtisztaság védelem, kockázatbecslés, energia menedzsment, kémiai biztonság) rendszer fenntartásában közreműködés
  • EHS jogszabályok nyomon követése és szükséges intézkedések kezdeményezése
  • EHS vonatkozású auditok és programok koordinálása, szervezése, dokumentálása, akciók kidolgozása és nyomon követése
  • Vállalati eljárások, szabályzatok aktualizálása, kockázatértékelések felülvizsgálata és intézkedések meghatározása
  • Kapcsolattartás a helyi Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatóval
  • Részvétel az új berendezések, eszközök üzembe helyezésében, munkavédelmi szempontú előzetes vizsgálatában, időszakos biztonsági felülvizsgálatában
  • Balesetek, események kivizsgálása, vészhelyzetek kezelése, akciók kidolgozása, bevezetésének elősegítése és ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a tevékenységhez kapcsolódó szakhatóságokkal, külső szolgáltatókkal
  • Egyéni védőeszköz juttatás belső rendje, Egyéni védőeszköz és munkaruha menedzsment
  • EHS Oktatási anyagok kidolgozása, folyamatos fejlesztése és naprakészen tartása, az évenként ismétlődő oktatások, képzések szervezése és megtartása, részvétel új dolgozók oktatásában és integrációjában.
  • Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal, munkavédelmi képviselőkkel, dolgozói érdekképviselettel
  • EHS riportok, KPI-ok nyomonkövetése, hatósági adatszolgáltatás, nyilvántartások vezetése és kimutatások készítése
  • Aktív részvétel a hatékonyság fejlesztési projektekben
  • Költségoptimalizálásban való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • Min. középfokú szakirányú végzettség (feltétel: munkavédelmi technikus  és/vagy felsőfokú környezetvédelmi végzettség (pályakezdő is)
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk
  • 3+ év multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Aktív angol nyelvtudás (min. középszint)
  • Határozottság, logikai gondolkodásmód
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • Precizitás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú környezetmérnöki/munkavédelmi végzettség
  • felsőfokú egyetemi/főiskolai (mérnöki) végzettség és középfokú munkavédelmi képesítés 2-3 év szakmai tapasztalattal, vagy:
  • Tűzvédelmi előadó végzettség, EHS Szakember
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Lean rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatások
  • Sportolási támogatás (Pulzus szabadidő központ, városi uszoda)
  • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség,
  • Kellemes munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Cegléd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció és a fizetési igény megjelölésével a hr.hu@xyleminc.com e-mail címre.