Assembly operator / Gyártósori összeszerelő

Operations Abony, Hungary

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

A XYLEM Hungary Kft. új munkatársat keres ceglédi 260 főt foglalkoztató gyárába a következő pozícióba:

GyÁRTÓSORI ÖSSZESZERELŐ

FELADATOK:

  • Szivattyúk gyártásában (összeszerelés, tesztelés, csomagolás, címkézés) való részvétel
  • Termelési terv határidőre történő végrehajtása,
  • Gyártási, vagy egyéb a termeléssel összefüggő munka elvégzése, technológiai utasítások és környezet, balesetvédelmi előírások betartásával
  • A munkához előírt munkavédelmi védőfelszerelések szabályos viselése,
  • Műszaki berendezések szakszerű kezelése.
  • A területére vonatkozó minőségirányítási és biztonsági eljárások és utasítások ismerete, betartása,
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Folyamatos együttműködés a termelésben és raktározásban résztvevő munkatársakkal
  • Leltár előkészítésben és leltárban való aktív részvétel.

ELVÁRÁSOK:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Kitartó, precíz, önálló munkavégzési képesség, megbízhatóság
  • Jó kézügyesség
  • Többműszakos munkarend vállalása

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Termelési területen szerzett szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások: Cafeteria + Termelékenységi bónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Sportolási támogatás (Pulzus szabadidő központ, városi uszoda)
  • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi körülmények
  • Csapatépítő rendezvények

Munkavégzés helye: Abony