Application Engineer

Sales Warszawa, Poland

Stellenbeschreibung

Xylem |ˈzīləm|

1) Tkanka w roślinach, która odprowadza wodę z korzeni w górę;

2) wiodąca globalna firma w dziedzinie technologii wodnych.

Xylem, wiodąca globalna firma zajmująca się technologiami wodnymi, zajmująca się rozwiązywaniem najtrudniejszych problemów związanych z wodą na świecie, jest wiodącym światowym dostawcą wydajnych, innowacyjnych i zrównoważonych technologii wodnych poprawiających sposób wykorzystania, zarządzania, konserwacji i ponownego wykorzystania wody. Nasz międzynarodowy zespół jest zjednoczony we wspólnym celu: tworzeniu zaawansowanych technologii i innych zaufanych rozwiązań w celu rozwiązania światowych wyzwań związanych z wodą. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie organizacji integracji i różnorodności, w której każdy czuje się zaangażowany, szanowany, doceniany i połączony, i gdzie każdy może swobodnie wnieść swoje autentyczne ja i pomysły.

Jeśli jesteś podekscytowany i pasjonujesz się pomaganiem #letssolvewater, chcemy Cię poznać! Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź nas na www.xylem.com.

Rola:

Application Engineer odpowiada za przygotowywanie analiz hydraulicznych, dobór urządzeń, przygotowywanie ofert oraz wsparcie techniczne dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

  • analiza układów pompowych oraz dobór odpowiednich urządzeń
  • przygotowywanie ofert
  • wsparcie techniczne dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • aktywny udział w opracowywaniu dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki studiów: inżynieria środowiska)
  • doświadczenie w zakresie analizy układów pompowych pomp, a także układów sterowania do transportu wody i ścieków, w szczególności w zakresie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • duża motywacja do pracy
  • samodzielność, komunikatywność
  • realizowanie zadań i skupienie na celu
  • dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • doświadczenie w projektowaniu instalacji wewnętrznych w zakresie wodno-kanalizacyjnym, centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej oraz kanalizacji bytowej i deszczowej
  • doświadczenie w wystąpieniach publicznych, prowadzeniu prezentacji i szkoleń

Oferujemy Ci coś więcej niż tylko „pracę”
  • Rozwój zawodowy — aby zwiększyć możliwości naszych pracowników, oferujemy szeroką gamę doświadczeń wspierających rozwój zawodowy naszych pracowników i ciągłe uczenie się.
  • Total Rewards– Oferujemy kompleksowe programy wynagrodzeń, świadczeń, uznania, uczenia się i rozwoju, integracji życia zawodowego i korporacyjnego oraz obywatelstwa korporacyjnego.
  • Watermark— Watermark to nasz program społecznej odpowiedzialności biznesu, którego celem jest zapewnienie edukacji i dostępu do bezpiecznej wody, aby zapewnić zdrowe życie, równość płci i prężne społeczności. Pracownicy mają możliwość nauki i wolontariatu w różnych projektach związanych z wodą.

Xylem jest pracodawcą równych szans. Decyzje o zatrudnieniu są podejmowane bez względu na rasę, kolor skóry, religię, pochodzenie narodowe lub etniczne, płeć, orientację seksualną, tożsamość lub ekspresję płciową, wiek, niepełnosprawność, status chronionego weterana lub inne cechy chronione prawem.