Warehouse Operator

Warehouse and Distribution Poznan, Poland

Description

Magazynier

Victaulic, światowy lider w dziedzinie produkcji elementów hydraulicznych poszukuje do swojego Centrum Dystrybucyjnego w Wysogotowie kandydata na stanowisko: Magazynier

Jeżeli jesteś osobą o pozytywnym nastawieniu do życia, lubiącą pracę z ludźmi w koleżeńskiej atmosferze, w małym zespole, osobą która szanuje pracę i lubi współpracować to z pewnością dobrze poczujesz się w naszym gronie.

Zadania i obowiązki:

  • Kompletacja zamówień
  • Przyjęcie towaru, rozładunki aut
  • Załadunek aut
  • Cykliczne inwentaryzacje
  • Dbałość o mienie i porządek

Oczekujemy:

  • Doświadczonego magazyniera (kompletacja zamówień)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem
  • Doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych. UDT nie jest wymagany, umożliwiamy zdobycie tych uprawnień.
  • Uczciwości, dokładności, sumienności
  • Koleżeństwa i współpracy z kolegami.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym
  • Premię roczną
  • Wczasy pod gruszą oraz świadczenie gwiazdkowe
  • Bezpieczne i czyste miejsce pracy (ponad 1500 dni bez wypadku)
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną
  • Spotkania integracyjne pozwalające na miłe spędzenie czasu
  • Stabilność zatrudnienia oraz umowę o pracę
  • Szkolenia doskonalące

Victaulic, a world leader in the field of hydraulic components production, is looking for a candidate for the position of Warehouse Operator for its distribution center in Wysogotowo (near Poznan).

If you are a person with a positive attitude to life, who likes working with people in a friendly atmosphere, who likes to work in a small team, a person who respects work and likes to cooperate, you will certainly feel good in our group.

Tasks and responsibilities:

  • Order picking
  • Receipt of goods, unloading cars
  • Loading cars
  • Cyclical inventories
  • Care for property and order

What we expect:

  • Experience warehouse operator (order picking)
  • Experience in working with the scanner is welcome
  • Experience in driving forklifts. UDT is not required, we facilitate you to obtain this permit.
  • Honesty, accuracy and diligence.
  • Friendship and cooperation with colleagues.

What we offer:

  • Attractive salary depending on the results achieved
  • Work from Monday to Friday in a 2-shift system
  • Annual bonus
  • Holidays under the pear tree and christmas benefits
  • Safe and clean workplace (over 1.500 days without an accident)
  • Free private healthcare
  • Integration meetings allowing you to have a good time
  • Stability of employment and employment contract
  • Improvement training