Műszaki támogató mérnök

Engineering Torokbalint, Pest

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.
A XYLEM Water Solutions Magyarország Kft. új munkatársat keres törökbálinti irodájába a következő pozícióba:
FELADATOK:
·       A vállalat által forgalmazott víz- és szennyvíz-technológiai termékeinek, értékesítésének műszaki háttértámogatása
·       Az értékesítési folyamatoknak megfelelően ajánlatok kidolgozása, szerződések előkészítése műszaki tartalomra vonatkozóan
·       Ajánlatok kezelése az ügyviteli rendszerben
·       Jóváhagyási folyamatok műszaki támogatása
·       Telefonos és elektronikus kapcsolattartás az ügyfelekkel angol és magyar nyelven, az értékesítéssel kapcsolatos műszaki támogatói feladatok ellátása
·       Rendelések rögzítésének műszaki támogatása és az ezzel kapcsolatos reklamációk kezelése
·       Termékismeret megszerzése, folyamatos tréningeken való részvétel
·       Speciális méretező és árazó programok használata
·       Alkalmazástechnikai mérnöki tevékenységek elvégzése: kiválasztás, méretezés, ellenőrzés, árazás és műszaki tanácsadás
ELVÁRÁSOK:
·       Bsc végzettség műszaki területen preferáltan villamosmérnök, gépészmérnök, építőmérnök, épületmérnök, esetleg egyéb mérnök
·       Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
·       Min. 3-5 éves munkatapasztalat
·       Problémamegoldó készség
·       Pontos munkavégzés, határidők betartása
·       MS Office felhasználói szintű ismerete
·       Irodai munkavégzés (open office)
AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
·       Szivattyúzási területen szerzett tapasztalat
·       Műszaki termékek értékesítésének támogatásában szerzett tapasztalat
·       MSc végzettség műszaki területen
·       ERP rendszerben való jártasság
·       Árajánlat készítő szoftverek használatában való jártasság
AMIT KÍNÁLUNK:
·       Hozzájárulsz küldetésünkhöz: Let’s Solve the Water!
·       Professzionális karriert kínálunk az egyik vezető multinacionális cégnél, kihívásokkal teli munkát
·       Belső fejlődési lehetőségek
·       Kiváló légkör, barátságos környezet, csapatmunka
Munkavégzés helye: Törökbálint, Tó park u. 9. (hybrid)