Grafik/ Fotoedytor (k/m)

Style & Creative Warsaw, Poland

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad 900 000 Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 8 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 254 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1100 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Myślisz, że mógłbyś zostać częścią takiego zespołu? Zaaplikuj do nas!

ZADANIA:

  • Przygotowywanie zdjęć produktowych do publikacji w serwisie WestwingNow
  • Regulacja koloru i optymalizacja plików graficznych, retusz, kadrowanie, zmiana rozmiaru zdjęć produktowych.

OCZEKIWANIA:

  • Photoshop  - zaawansowana znajomość
  • Umiejętność automatyzacji pracy
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w fotoedycji zdjęć.

OFERUJEMY:

  • Umowę na czas trwania projektu – 6 miesięcy
  • Pracę na pełen etat w godzinach biurowych
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet MultiSport, ubezpieczenie grupowe
  • Zniżki na produkty Westwing
  • Możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia.