Team Leader w Europejskim Centrum Logistycznym (m/f)

Operations Poznan, Poland

Zespół Westwing to sekret naszego sukcesu. Ponad 1700 członków naszego zespołu łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią i solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni, że możemy pracować z inspirującymi kolegami, którzy są inteligentni, zabawni, ambitni i szukają wyzwania, aby przekształcić branżę i przenieść ją w przyszłość.

Obecnie, w związku z rozwojem naszego Europejskiego Centrum Logistycznego zlokalizowanego w Robakowie k/Poznania poszukujemy osoby na stanowisku: Team Leader (m/f/d), która będzie odpowiedzialna za koordynacje pracy podległego zespołu oraz oraz zapewnienie wysokiego poziomu realizacje zleceń od klientów.

Twój zakres obowiązków
  • Planowanie pracy oraz koordynacja procesu realizacji zadań poprzez monitorowanie wskaźników efektywności i wydajności pracy zespołu
  • Rozwijanie członków zespołu oraz dbanie o wysoki poziom zaangażowania zespołu w realizowane zadania,
  • Budowanie pozytywnych relacji ukierunkowanych na współpracę w zespole
  • Organizowanie spotkań operacyjnych z podległymi pracownikami
  • Rozwój i wdrażanie wysokich standardów pracy w celu zapewnienia wydajności i właściwej jakości pracy
  • Prowadzenie ocen okresowych pracowników oraz wskazywanie kierunków rozwoju członków zespołu
  • Współtworzenie kultury bezpieczeństwa pracy poprzez promowanie właściwych postaw i szkolenie pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji, raportowanie wyników, komunikacja z innymi działami firmy

Nasze wymagania
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnych lub magazynowym
  • Potrafisz rozwijać siebie i swój zespół, budować i wdrażać standardy pracy
  • Jesteś gotowy/a do pracy w trybie zmianowym (6:00-14:00, 16:00-24:00)
  • Potrafisz szybko reagować i rozwiązywać problemy operacyjne
  • Potrafisz budować pozytywne relacje i motywować zespół
  • Potrafisz obsługiwać komputer (MS Office)

To oferujemy
  • Możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się i rosnącej organizacji w branży e-commerce
  • Pracę w pozytywnym zespole, który jest nastawiony na współprace oraz rozwój
  • Współtworzenie standardów, procesów i budowanie organizacji swojego obszaru
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, zniżki na zakupy w Westwing)
  • Bezpłatny transport autobusem pracowniczym z Poznania, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Gniezna

Lokalizacja: Robakowo koło Poznania
Osoba kontaktowa: Anna Donaj
Numer oferty: 1529

Zainteresowany? Czekamy na Twoją aplikacje (cv, referencje wraz z informacją o edukacji) z podaniem możliwej daty rozpoczęcia pracy oraz oczekiwanym wynagrodzeniem.