CZ překladatel/E-commerce specialista ve Varšavě

On-site Production Warsaw, Poland

Description

Ve Westwing se řídíme mottem: „To inspire and make every home a beautiful home!“ Díky našim inspiracím, radám a tipům získá Váš interiér jinou tvář a otevřeme Vám nový pohled na zařizování domácnosti, které nemusí být jen černobílé, nudné a funkční.

Staňte se i Vy členem skvělého týmu a pracujte v jedné z největších evropských e-commerce firem s výrobky určenými pro vybavení a dekoraci bytových interiérů. Působíme v 11 zemích a denně inspirujeme více než 30 miliónů klientů.

V tuto chvíli hledáme nového kolegu/kolegyni do nákupního klubu westwing.cz.

Co budete dělat?

  • Dbát na správnost informací na stránce s ohledem na potřeby zákazníka
  • Překládat popisky jednotlivých výrobků z polštiny do češtiny
  • Tvořit slovník a usnadňovat si tak práci
  • Pracovat s nejmodernějšími programy
  • Nahrávat data do systému

Co byste měl/a umět?

  • Perfektně ovládat češtinu (gramatiku a stylistiku)
  • Znát polštinu na základní úrovni, a pokud ji neznáte, tak chuť se ji naučit
  • Nebát se výzev a příležitostí
  • Mít pozitivní přístup

Co nabízíme?

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po 3měsíční zkušební době)
  • Příležitostné home office (našim pracovníkům se snažíme vyjít vstříc)
  • Flexibilní pracovní dobu (8-16, 9-17,10-18)
  • Možnost osobního rozvoje a získání nových zkušeností (vše záleží jen na Vás)
  • Práci v kolektivu sympatických lidí, úzkou spolupráci s týmy SK/PL v kanceláři přímo v centru Varšavy
  • Soukromou zdravotní péči, dofinancování karty MultiSport, CityFit
  • Atraktivní slevu na výrobky
  • Nezapomenutelné integrační akce
  • Skvělého šéfa, který rád pomůže a poradí