Grafik Kreatywny 3D (m/f)

Style & Creative Warsaw, Poland

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 9 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 267 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1500 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Zadania:

  • Tworzenie modeli 3D i aranżacji wnętrz na podstawie zdjęć i plików referencyjnych
  • Przygotowywanie sceny i oświetlenia pod rendery
  • Tworzenie tekstur
  • Tworzeniu wizualizacji 3D
  • Komponowania finalnych scen
  • Bliska współpraca z działem kreatywnym i wsparcie w realizacji projektów z obszaru designu z wykorzystaniem 3D

Oczekiwania:

  • Znajomości oprogramowania 3Ds Max lub Blender oraz Adobe Photoshop (mile widziany pakiet Adobe i umiejętność wykonywania rysunków technicznych pod projekty aranżacji)
  • Doświadczenia w tworzeniu modeli 3D poparte portfolio zawierającym elementy architektoniczne lub elementy wyposażenia wnętrz
  • Umiejętności tworzenia, wypalania oraz mapowania tekstur
  • Wyobraźnia, kreatywność i poczucie estetyki
  • Dbałości o szczegóły
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Wspierający i inspirujący zespół
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Poznanie od środka firmy, która codziennie inspiruje miliony klientów i pomaga im upiększać swoje wnętrza
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, zniżki pracownicze na piękne produkty Westwing, ubezpieczenie na życie)
  • Przyjazne środowisko pracy, piękne biuro w centrum Warszawy (jednak obecnie pracujemy głównie zdalnie) oraz codzienną dawkę pozytywnej energii
  • Udział w wydarzeniach organizowanych przez firmę (obecnie integrujemy się zdalnie).
Prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio.