Stażysta/-ka w Dziale Personalnym

HR & Organization Poznan, Poland

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 9 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 267 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Aby realizować naszą ambitną strategię rozwoju, do naszego 6 osobowego zespołu HR w Centrum Logistycznym w Robakowie (k. Poznania) szukamy pomocy w osobie:

Zadania, za które będziesz odpowiedzialny:

  • Pomoc w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Kontakt z kandydatami
  • Aktualizowanie i weryfikacja bazy kandydatów
  • Przygotowywanie ogłoszeń oraz weryfikacja przesłanych aplikacji
  • Wsparcie administracyjne w zakresie dokumentacji kadrowej.

Czego poszukujemy:

  • Otwartość i chęć uczenia się
  • Chęci zdobycia praktycznego doświadczenia w dziale Personalnym
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Dobrej organizacji pracy

Co możemy Tobie zaoferować:

  • Okazję odbycia płatnego stażu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze HR oraz możliwość stania się częścią energicznego i przyjaznego zespołu
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod rekrutacji

Myślisz, że mógłbyś/ mogłabyś zostać częścią takiego zespołu? Zaaplikuj do nas!