Junior E-commerce Specialist with Czech (m/f)

On-site Production Warsaw, Poland Remote, Poland

Description

Ve Westwing se řídíme mottem: „To inspire and make every home a beautiful home!“ Díky našim inspiracím, radám a tipům získá Váš interiér jinou tvář a otevřeme Vám nový pohled na zařizování domácnosti, které nemusí být jen černobílé, nudné a funkční.

Staňte se i Vy členem skvělého týmu a pracujte v jedné z největších evropských e-commerce firem s výrobky určenými pro vybavení a dekoraci bytových interiérů. Působíme v 11 zemích a denně inspirujeme více než 30 milionů klientů.

V tuto chvíli hledáme nového kolegu/kolegyni do českého týmu. Rádi přivítáme i absolventy a osoby, které si chtějí zkusit něco nového

Co budete dělat?

  • Dbát na správnost informací na stránkách westwing.cz / westwingnow.cz s ohledem na potřeby zákazníka
  • Překládat popisky jednotlivých výrobků, kreativní texty včetně textů do newsletteru z polštiny do češtiny
  • Pomáhat optimalizovat texty SEO pro Wordpress
  • Tvořit slovník a usnadňovat si tak práci
  • Pracovat s moderními programy a systémy např. při tvorbě cen produktů, posílání raportů
  • Nahrávat data do systému

Co byste měl/a umět?

  • Perfektně ovládat češtinu (gramatiku a stylistiku)
  • Znát polštinu na základní úrovni, a pokud ji neznáte, tak chuť se ji naučit
  • Dorozumět se v angličtině
  • Nebát se výzev a příležitostí
  • Mít pozitivní přístup
  • Být flexibilní

Co nabízíme?

  • Osobní přístup k zaměstnanci
  • Přátelské pracovní prostředí, krásnou kancelář v centru Varšavy (v tuto chvíli pracujeme hlavně na dálku) a denní dávku pozitivní energie
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po 3 měsíční zkušební době) / dohodu o pracovní činnosti, pokud jste studentem
  • Pracovní dobu 8-16, 9-17,10-18 řídíme se týdenním plánem práce týmu
  • Možnost osobního rozvoje a získání nových zkušeností (workshopy, insight sessions)
  • Soukromou zdravotní péči, dofinancování karty MultiSport, CityFit
  • Atraktivní slevu na výrobky Westwing
  • Nezapomenutelné integrační akce (v tuto chvíli na dálku))

Zašlete prosím svůj životopis v polštině nebo angličtině.