Pracownik Magazynowy

Logistics & Supply Chain Poznan, Poland

Masz szansę dołączyć do zespołu ludzi ambitnych, wesołych, profesjonalnych i budujących przyszłość branży e-commerce!

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie produktów
  • kompletacja zamówień
  • praca ze skanerem
  • rozładunek/ załadunek  towarów
  • sortowanie i klasyfikacja towarów
  • analiza jakościowa zwróconych towarów w celu minimalizacji strat

Oczekiwania:

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • skrupulatność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dbanie o czystość w miejscu pracy
  • inicjatywa i odwaga w zgłaszaniu pomysłów usprawniających pracę
  • gotowość do pracy fizycznej

Oferujmy:

  • wynagrodzenie 3400 zł brutto + bonus frekwencyjny (100 zł brutto)
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę (możliwość ustalenia pracy na część etatu)
  • system pracy dwuzmianowy
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe za 1 zł, dofinansowanie do kart MULTISPORT, codzienny posiłek regeneracyjny)
  • zniżki na zakupy w Westwing nawet do 40%
  • możliwy bezpłatny dojazd z Poznania, Śremu, Kórnika i Gniezna
  • dodatkowe bonusy za polecenie pracownika (500 zł brutto!)
  • możliwość rozwoju i udziału w rekrutacjach wewnętrznych