E-commerce Technical Specialist with Excel (m/f)

Club DACHNLFR Warsaw, Poland

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad półtora miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 10 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 433 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1700 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Zadania:

  • Praca z raportami cyklicznymi, weryfikacja poprawności danych w Excelu
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem tłumaczy i działem sprzedaży
  • Wprowadzenie danych nt. produktów do wewnętrznych systemów
  • Systematyzacja wewnętrznych procesów
  • Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach

Wymagania:

  • Ukończone studia (mile widziane; matematyka, ekonomia, statystyka) lub w trakcie
  • Dobra znajomość MS Office Excel - płynne posługiwanie się takimi formułami, jak wyszukaj.pionowo, jeżeli, wykorzystywanie tabel przestawnych
  • Swobodna komunikacja w j. angielskim umożliwiająca codzienną współpracę (warunek konieczny)
  • Duża samodzielność w zakresie tworzenia raportów i organizacji niezbędnych danych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów
  • Chęć poszukiwania możliwości usprawnień.
  • Znajomość VBA – mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, szansę na rozwój i zdobycie doświadczenia w międzynarodowym zespole
  • Umowę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie, zniżka pracownicza na całą ofertę Westwing)
  • Poznanie procesów i zasad panujących w najszybciej rozwijającym się sektorze gospodarki (e-commerce)
  • Pracę w pięknym biurze w centrum Warszawy (częściowo w trybie zdalnym)
  • Wydarzenia integracyjne organizowane przez firmę
  • Nieformalną, przyjazną atmosferę