Operator wózka widłowego wysokiego składowania

Logistics & Supply Chain Poznan, Poland

W Westwing sprzedajemy wysokiej jakości meble i akcesoria do domu przez Internet.

Zespół Westwing to sekret naszego sukcesu. Ponad 1700 członków naszego zespołu łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią i solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni, że możemy pracować z inspirującymi kolegami, którzy są inteligentni, zabawni, ambitni i szukają wyzwania, aby przekształcić branżę i przenieść ją w przyszłość.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego

 Zadania na stanowisku:
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania;
  • przyjmowanie, pakowanie i wydawanie towaru;
  • rozmieszczanie towarów w magazynie;
  • kompletowanie zamówień;
  • drobne prace magazynowe;

Oczekiwania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • uprawnienia na operatora wózka widłowego - I WJO lub II WJO
  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej (nie obowiązkowe)
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • umiejętność pracy w zespole
 Oferujmy:
  • wynagrodzenie 4 700 - 5 000 zł brutto (podstawa + premia);
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę;
  • system pracy dwuzmianowy (ranna i popołudniowa)
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty MULTISPORT, smaczne, darmowe posiłki oraz kawa i herbata)
  • możliwy bezpłatny dojazd z Poznania, Śremu, Kórnika i Gniezna
  • bonusy za polecenia pracownicze (od 1000 zł brutto!)
  • zniżki na zakupy w Westwing do 40%
  • możliwość rozwoju i udziału w rekrutacjach wewnętrznych