Operator wózka widłowego wysokiego składowania

Logistics & Supply Chain Poznan, Poland

Masz szansę dołączyć do zespołu Westwing - ludzi ambitnych, wesołych, profesjonalnych
i budujących przyszłość branży e-commerce!

Miejsce pracy: Robakowo, k. Poznania

           Zadania na stanowisku:

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania;
  • przyjmowanie, pakowanie i wydawanie towaru;
  • rozmieszczanie towarów w magazynie;
  • kompletowanie zamówień;
  • drobne prace magazynowe;
  • przestrzeganie przepisów BHP
    Oczekiwania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00);
  • uprawnienia na operatora wózka widłowego wysokiego składowania (UDT),
  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej (nie obowiązkowe)
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • umiejętność pracy w zespole
  • Oferujmy:
  • wynagrodzenie 4 000 brutto;
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę;
  • system dwuzmianowy (możliwość uruchomienia okresowo zmiany nocnej)
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty MULTISPORT)
  • zniżki na zakupy w Westwing do 40%
  • możliwość rozwoju i udziału w rekrutacjach wewnętrznych