Junior Partnership Manager (k/m)

Services Warsaw, Poland

Junior Partnership Manager to osoba odpowiedzialna za budowanie relacji biznesowych z nowymi jak i istniejącymi partnerami. Stanowisko to wymaga umiejętności wyszukiwania nowych potencjalnych partnerów jak i wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych, budowanie długotrwałych relacji i bardzo dobra organizacja pracy są niezbędne na tym stanowisku.

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
  • Pełna samodzielność w kontaktach z partnerami biznesowymi
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje, redagowanie umów)
  • Stałe podtrzymywanie relacji biznesowych z najważniejszymi klientami
  • Negocjowanie cen zakupu oraz pozostałych warunków współpracy
  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb rynku
  • Współtworzenie polityki zakupowo - sprzedażowej

Ta rola jest dla Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz 3-5 lat doświadczenia w budowaniu i utrzymywaniu relacji B2B
  • Posiadasz umiejętność identyfikowania trendów
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne
  • Jesteś zorientowany/-a na cel i posiadasz silną motywację do budowania biznesu
  • Posiadasz umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej, ustalania priorytetów, osobistej skuteczności
  • Jesteś gotowy do podejmowania ambitnych wyzwań i jesteś proaktywny/-a w działaniu
  • Posiadasz zamiłowanie do branży home & living
  • Posiadasz język angielski umożliwiający swobodną komunikację
  • Mile widziany dodatkowy język włoski lub hiszpański
  • Jesteś gotowy/-a do podróży służbowych krajowych i zagranicznych
  • Masz poczucie humoru i dystans do siebie

Z naszej strony oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym, zróżnicowanym zespole ekspertów w dynamicznym i szybko rozwijającym się środowisku e-commerce
  • niezliczone możliwości rozwoju kariery i kształtowania swojej przyszłości zawodowej
  • elastyczny tryb pracy: praca hybrydowa i do czterech tygodni w roku pracy tymczasowej z dowolnego miejsca, czytaj więcej
  • mieszczące się w centrum Warszawy i przyjazne psom biuro z owocami, prywatna opieka medyczna, oferta Multisport, ubezpieczenie na życie, firmowe imprezy integracyjne

Na co czekasz? Aplikuj przez nasz formularz online. Czekamy na Twoje zgłoszenie wraz z możliwym terminem rozpoczęcia pracy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pracy, prosimy o kontakt pod adresem [email protected] Prosimy o nieprzesyłanie aplikacji mailowo!

Różnorodność jest głęboko zakorzeniona w kulturze Westwing. Nasza misja nie kończy się tylko na inspirowaniu ale nadal obejmuje zintegrowany styl życia, pełen szacunku dla wyjątkowości każdego człowieka, różnic kulturowych i równych szans.

O nas

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad półtora miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 10 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 433 milionów euro. Firma została założona w 2011 roku, a jej siedziba mieści się w Monachium.

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 2300 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości. Poprzez nasz magazyn zakupowy inspirujemy naszych klientów oferując wyselekcjonowane produkty połączone z przepiękną treścią.