Fotograf

Creative Poznan, Poland

Zespół Westwing to sekret naszego sukcesu. Ponad 1700 członków naszego zespołu łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią i solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni, że możemy pracować z inspirującymi kolegami, którzy są inteligentni, zabawni, ambitni i szukają wyzwania, aby przekształcić branżę i przenieść ją w przyszłość.

Obecnie, w związku z rozwojem naszego Europejskiego Centrum Logistycznego zlokalizowanego w Robakowie k/Poznania poszukujemy osoby na stanowisko:

Fotograf (m/f/d)

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za tworzenie wysokiej jakości zdjęć produktów zgodnie z firmowymi standardami w naszym nowym studiu w Robakowie k/Poznania. Na co dzień będziesz współpracować i wspierać fotografów w osiąganiu wysokiego poziomu jakości zdjęć. Dostarczysz najlepsze w swojej klasie obrazy e-commerce i pomożesz usprawnić nasza codzienną kreatywną pracę.

Obowiązki:

  • Tworzenie zdjęć e-commerce wszystkich gam produktów w naszym lokalnym studio fotograficznym,
  • Ścisła współpraca z dyrektorem kreatywnym oraz kierownikiem produkcji w celu zapewnienia wysokiego poziomu jakości realizowanych produkcji fotograficznych,
  • Praca przy użyciu nowoczesnego sprzętu (m.in. aparaty firmy Canon, oprogramowanie firmy Capture One i Photoshop, konfiguracja oświetlenia studyjnego etc.),
  • Realizacja firmowych produkcji w oparciu o wewnętrzne standardy oraz identyfikację wizualną marki na każdym zdjęciu,
  • Sprawna komunikacja i koordynacja przepływu informacji o aktualnych statusach realizacji procesów pomiędzy różnymi działami (produkcja podstawowa, kierownictwo artystyczne, logistyka i zespoły retuszu),
  • Bezpośredni wpływ na możliwość wyboru zdjęć promujących asortyment firmy na podstawie światła, koloru i kompozycji.

Nasze oczekiwania:
  • Ponad 3 lata doświadczenia w fotografii e-commerce / produktowej i/lub fotografii studyjnej,
  • Wykształcenie z zakresu fotografii lub podobnej dziedzinie będzie atutem,
  • Praktyczna umiejętność obsługi programu Capture One i Photoshop,
  • Kreatywny sposób myślenia i pasja do fotografii,
  • Nastawienie na ciągłe wprowadzanie usprawnień w zakresie jakości każdego produkowanego obrazu,
  • Pozytywne nastawienie oraz nieszablonowe myślenie,
  • Duża dbałość o szczegóły, umiejętność pracy pod presją czasu, dobre umiejętności organizacji pracy w zakresie zarządzania plikami, wielozadaniowość,
  • Chęć podjęcia pracy w naszej nowej pracowni fotograficznej znajdującej się w przestrzeni magazynowej w okolicach Poznania,
  • Nastawienie na współpracę między zespołową (poziom lokalny oraz międzynarodowy w trybie online oraz bezpośrednim),
  • Biegła znajomość języka polskiego oraz angielskiego (używane podczas pracy).
Oczekiwania:
  • Pracę w międzynarodowym, kreatywnym zespole ekspertów w szybko rozwijającym się środowisku e-commerce,
  • Możliwość tworzenia unikalnych filmów o szerokiej gamie produktów Westwing (praca na wielu platformach dla wielu krajów),
  • Stabilne warunki zatrudnienia na elastycznych warunkach współpracy (do uzgodnienia),
  • Realne możliwości rozwoju oraz awansu w strukturach firmy,
  • Zapewniamy kompleksowy proces onboarding-u dopasowany do indywidualnym potrzeb pracownika,
  • Codzienny smaczny ciepły posiłek, który pomaga zregenerować siły,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i kartę Multisport na atrakcyjnych warunkach, zniżki na zakupy w Westwing).

Lokalizacja: Robakowo k/Poznania
Osoba kontaktowa: Anna Donaj
Numer oferty: 27200

Zainteresowany? Czekamy na Twoją aplikacje (cv, portfolio, referencje oraz Twoje portfolio lub 3 linki do Twoich prac zainspirowanych wysokiej klasy fotografia produktową, która Twoim zdaniem pokazuje istotę piękna) wraz z podaniem możliwej daty rozpoczęcia pracy oraz oczekiwanym wynagrodzeniem.