Specjalista magazynowy (Video studio)

Logistics & Supply Chain Poznan, Poland

Description

Zadania na stanowisku:

  • Przygotowanie i dostawa produktów do sesji wideo / zdjęciowych.
  • Montaż, demontaż i pakowanie produktów po wykonanych sesjach.
  • Przetwarzanie produktów w systemie OMS.
  • Ścisła współpraca z różnymi działami wewnętrznymi.
  • Koordynowanie procesów związanych z przygotowywaniem do sesji zdjęciowych/video m.in. zamawianie odpowiednich produktów, montaż produktów.
  • Załadunek i rozładunek samochodów z produktami do sesji zdjęciowych.
  • Organizacja dostaw i przepływu produktów w firmie.

Oczekiwania:

  • Umiejętność obsługi komputera i gotowość do nauki obsługi nowych systemów.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz proaktywna postawa.
  • Komunikacja w języku angielskim będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w różnorodnym, dynamiczny i międzynarodowym zespole.
  • Ciekawe i kreatywne zadnia.
  • Ciągły rozwój, a także możliwość budowania i usprawniania procesów.
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, zniżki na zakupy w Westwing)
  • Możliwy bezpłatny transport autobusem pracowniczym z Poznania, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Gniezna.