Specjalista ds. administracji personalnej

HR & Organization Poznan, Poland

Description

Zakres obowiązków:

  • obsługa kadrowa Pracowników: tworzenie umów, aneksów do umów
  • dbanie o dokumentację pracowniczą
  • monitorowanie terminów ważności orzeczeń lekarskich, szkoleń BHP, kończących się umów
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich
  • sporządzanie raportów i analiz kadrowych
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej benefitów pracowniczych
  • udział w projektach z zakresu HR (w tym wsparcie rekrutacji)
  • bieżący kontakt z zewnętrzną firmą kadrowo - płacową

Oczekiwania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku w firmie zatrudniającej powyżej 100 Pracowników
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, zasad opodatkowania świadczeń dla pracowników
  • dobra znajomość programu MS Excel
  • umiejętność budowania bardzo dobrych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi (nastawienie na współpracę i znalezienie najlepszego rozwiązania)
  • samodzielność w pracy i umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w młodym i zaangażowanym zespole, z możliwością rozwoju swoich kompetencji
  • wpływ na kształtowanie strategii i procesów HR w firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie
  • pakiet benefitów po okresie próbnym (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe i zniżki na produkty Westwing)