Photo Studio Manager/Head od Photostudio (k/m/d)

CreativeHybrid Remote, Poznan, Poland

Aby realizować naszą misję, jaką jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym -  chcemy podnieść poprzeczkę e-commerce poprzez budowanie najnowocześniejszych procesów edycji i post produkcji obrazu.
Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Managera/Managerki naszego Foto-Studio w Poznaniu-Robakowie. Szukamy osoby, która poprowadzi nasz zespół fotografów i retuszerów w nowej pracowni. W tej roli będziesz miał okazję poprowadzić zespół wspaniałych fotografów, retuszerów i stylistów. Inspirować i wspierać, by razem z zespołem wznieść fotografię produktów e-commerce na wyższy poziom.

TWOJE ZADANIA:

  • Tworzenie najlepszych w swojej klasie zdjęć e-commerce, inspirowanie zespołu do tworzenia najlepszej jakości zdjęć naszych produktów
  • Bycie Mentorem i wsparciem dla innych fotografów w zespole
  • Ścisła współpraca z kierownikiem produkcji, stylistami, retuszerami, i naszym dyrektorem kreatywnym. Raportowanie bezpośrednio do kierownika produkcji. Zarządzanie naszym studio, w którym pracuje ponad 20 osób.
  • Umiejętność pracy i dzielenia się wiedzą na temat różnych konfiguracji oświetlenia studyjnego a także pracą z narzędziami: aparaty Canon, programy: Capture One i Photoshop
  • Płynna komunikacja i koordynacja zadań pomiędzy różnymi działami (inni fotografowie, ekipy produkcyjne, artystyczne i retuszerskie)
  • Ulepszanie i opracowywanie procesów wewnętrznych
  • Zapewnienie spójności wizerunku marki
  • Wybór najlepszych obrazów na podstawie światła, koloru i kompozycji
  • Przegląd obrazów i kontrola jakości wszystkich zasobów wychodzących ze studia – zapewnianie informacje zwrotnej

TA ROLA JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

  • Masz ponad 5 lat doświadczenia w fotografii e-commerce i/lub fotografii studyjnej, ukończoną uczelnię związaną z fotografią lub pokrewnymi dziedzinami
  • Cechuje Cię kreatywne nastawienie i pasja do fotografii i procesów
  • Dbasz o jakość każdego wyprodukowanego obrazu
  • Masz pozytywne nastawienie i umiejętność nieszablonowego myślenia
  • Dbasz o szczegóły
  • Potrafisz zarządzać plikami i wieloma zadaniami jednocześnie w krótkich terminach
  • Masz doświadczenie w obsłudze programu Capture One i Photoshop oraz edycji zdjęć dla e-commerce
  • Chcesz i możesz pracować w studio, które znajduje się w naszej jednostce w Poznaniu-Robakowie
  • Komunikujesz się jasno – ze wszystkimi zespołami, zarówno online, jak i osobiście w studio
  • Biegle mówisz po angielsku

Z NASZEJ STRONY OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym, zróżnicowanym zespole ekspertów w dynamicznym i szybko rozwijającym się środowisku e-commerce
  • Niezliczone możliwości rozwoju kariery i kształtowania swojej przyszłości zawodowej
  • Możliwość wpływu na naszą obecność w mediach społecznościowych, stronach internetowych będąc jednocześnie w sercu procesu planowania i produkcji
  • Wnętrza to Twoja pasja? Dobrze się składa – oferujemy aż 40% zniżki na nasze produkty

O NAS:

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad półtora miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 10 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 433 milionów euro. Firma została założona w 2011 roku, a jej siedziba mieści się w Monachium.

Sekretem naszego sukcesu jest zespół
Westwing. Ponad 2300 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości. Poprzez nasz magazyn zakupowy inspirujemy naszych klientów oferując wyselekcjonowane produkty połączone z przepiękną treścią.

ZAINTERESOWANY?

Czekamy na Twoje CV w języku angielskim, aktualne portfolio online i wstępne oczekiwania finansowe.