Stażysta/-ka w Dziale Zakupów

Buying, Partnerships & Sales Poznan, Poland

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 9 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 267 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Aby realizować naszą ambitną strategię rozwoju, do naszego Centrum Logistycznym w Robakowie (k. Poznania) szukamy pomocy w osobie:

Zadania, za które będziesz odpowiedzialny:

  • Składanie zamówień dla bieżących potrzeb firmy oraz kontakt z dostawcami;
  • Weryfikacja, opracowywanie faktur oraz prowadzenie dokumentacji zamówień;
  • Poszukiwanie ofert zakupów;
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji.

Czego poszukujemy:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- B2/C1;
  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • Chęć uczenia się i pracy w dynamicznym środowisku;
  • Otwartość na nowe wyzwania i entuzjazm;
  • Własny transport- ze względu na lokalizacje biura w Robakowie k. Poznania.

Co możemy Tobie zaoferować:

  • Okazję odbycia płatnego stażu;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w Dziele Zakupów w międzynarodowej;
Myślisz, że mógłbyś/ mogłabyś zostać częścią takiego zespołu? Zaaplikuj do nas!