Stylista/Koordynator (k/m)

Style & Creative Warsaw, Poland

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 9 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 267 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1500 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Myślisz, że mógłbyś zostać częścią takiego zespołu? Zaaplikuj do nas!

Pracując na tym stanowisku będziesz miał/miała możliwość wspierania Photo Studio Managera w bieżących obowiązkach. Zapewnimy Ci udział w tworzeniu pięknych i inspirujących zdjęć oraz treści video dla naszych klientów. Powstałe materiały wykorzystamy w kampaniach sprzedażowych, pojawiających się na westwing.pl.

Opis stanowiska:

  • Współudział w tworzeniu zdjęć oraz filmów wspierających kampanie Westwing
  • Przygotowywanie moodboardów oraz scenariuszy do krótkich filmików o tematyce wnętrzarskiej
  • Przygotowywanie aranżacji sesji zdjęciowych
  • Organizowanie spotkań koncepcyjnych
  • Dbanie o rekwizyty
  • Asystowanie fotografowi podczas sesji zdjęciowych
  • Nadzorowanie postprodukcji
  • Dystrybucja gotowych materiałów
  • Samodzielne prowadzenie małych projektów od koncepcji do realizacji.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Minimum rok doświadczenie w pracy przy stylizacji sesji zdjęciowych/produkcji video.
  • Pasja do wnętrz, wyczucie stylu i znajomość bieżących trendów wnętrzarskich
  • Kreatywność
  • Umiejętność zarządzania projektami - potrzebujemy osoby, która ma ponadprzeciętne zdolności organizacyjne oraz zadba o optymalny przepływ informacji w zespole projektowym
  • Umiejętność pracy przy projektach zespołowych i wspólnego osiągania postawionych celów
  • Dbałość o szczegóły – będzie to bardzo istotne w wykonywaniu codziennych zadań
  • Bardzo dobra znajomość programu Power Point
  • Podstawowa znajomość programu Excel.

Oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Wspierający i inspirujący zespół
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Stanowisko o szerokim zakresie odpowiedzialności, zapewniające wpływ na kształtowanie marki
  • Poznanie procesów planowania, produkcji oraz publikacji treści w firmie, która codziennie inspiruje miliony klientów i pomaga im upiększać swoje wnętrza
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, zniżki pracownicze na piękne produkty Westwing, ubezpieczenie na życie)
  • Przyjazne środowisko pracy, piękne biuro w centrum Warszawy (jednak obecnie pracujemy głównie zdalnie) oraz codzienną dawkę pozytywnej energii
  • Udział w wydarzeniach organizowanych przez firmę (obecnie integrujemy się zdalnie).