(Młodszy) Specjalista ds. HR

HR & Organization Warsaw, Poland

Poszukujemy wsparcia naszego HR Team’u. Będziesz miał/miała okazję poznać od środka wiele procesów HR i pomóc nam w kwestiach zarządzania dokumentacją personalną, obsługi benefitów, czy codziennej komunikacji z pracownikami. Będziesz również miał/miała możliwość udziału w tworzeniu działu na nowo, ulepszaniu procesów i wprowadzania zmian.

Opis stanowiska:

  • Obsługa dokumentacji kadrowo – płacowej
  • Aktualizowanie danych w aplikacji urlopowej
  • Kontrolowanie ważności badań lekarskich dla pracowników i wystawianie skierowań na badania
  • Wsparcie w przygotowywaniu komunikacji wewnętrznej, tworzeniu prezentacji
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Doraźna pomoc w procesowaniu rekrutacji
  • Udział w projektach działowych

Wymagania:

  • Komunikatywność, śmiałość w kontaktach z pracownikami oraz kandydatami
  • Znajomość podstaw prawa pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność
  • Sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • Inicjatywa w zgłaszaniu własnych pomysłów i propozycji usprawnień
  • Chęć nauki i zaangażowanie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znajomość programu Canva - mile widziana
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (używamy go do codziennej komunikacji m.in. z anglojęzycznymi pracownikami i kandydatami)
  • Poczucie humoru i dystans do siebie

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat (40 h tygodniowo)
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, zniżki pracownicze na piękne produkty Westwing, ubezpieczenie na życie)
  • Przyjazne środowisko pracy, piękne biuro w centrum Warszawy (jednak obecnie pracujemy głównie zdalnie) oraz codzienną dawkę pozytywnej energii
  • Poznanie specyfiki pracy działu HR w międzynarodowej firmie
  • Wsparcie w rozwoju osobistym
  • Udział w wydarzeniach organizowanych przez firmę

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad półtora miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 10 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 433 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1500 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Myślisz, że mógłbyś zostać częścią takiego zespołu? Zaaplikuj do nas!