Pracownik techniczno- magazynowy

Logistics & Supply Chain Poznan, Poland

Masz szansę dołączyć do zespołu ludzi ambitnych, wesołych, profesjonalnych i budujących przyszłość branży e-commerce!

Aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko: Pracownik techniczno- magazynowy

Miejsce pracy: Robakowo k/Poznania

Zadania na stanowisku:

  • Obsługiwanie i utrzymanie obiektów firmy
  • Kontrolowanie i naprawianie instalacji
  • Wykonywanie prac montażowych i naprawczych związanych z elementami wyposażenia obiektów
  • Wykonywanie prostych prac remontowych, modernizacyjnych i porządkowych
  • Prace magazynowe

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki, konserwacji i elektryki
  • Możliwość pracy na wysokości do 3m
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV
  • Umiejętność wykonywania prac niezbędnych do utrzymania budynku w dobrym stanie technicznym
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Dokładność i sumienność podczas wykonywania obowiązków

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity: Ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i zniżki w sklepie Westwing do 40%
  • Bonus za polecenie pracownika
  • Premię frekwencyjną
  • Darmowy posiłek
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Darmowy transport z wybranych lokalizacji (Poznań, Gniezno, Śrem, Środa Wielkopolska)