Technik utrzymania ruchu

Logistics & Supply Chain Poznan, Poland

Zespół Westwing to sekret naszego sukcesu. Ponad 1700 członków naszego zespołu łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią i solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni, że możemy pracować z inspirującymi kolegami, którzy są inteligentni, zabawni, ambitni i szukają wyzwania, aby przekształcić branżę i przenieść ją w przyszłość.

Obecnie, w związku z rozwojem naszego Europejskiego Centrum Logistycznego zlokalizowanego w Robakowie k/Poznania poszukujemy osoby na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu (m/f/d), która będzie odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie urządzeń i instalacji na terenie budynku.

Obowiązki:

  • Diagnostyka oraz prowadzenie bieżących napraw urządzeń i instalacji (m.in. pneumatycznych i hydraulicznych) oraz usuwanie awarii maszyn w zakresie mechaniki i elektryki,
  • Realizacja prac konserwacyjnych oraz współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi prace serwisowe
  • Weryfikacja poprawności działania maszyn i urządzeń po przeprowadzonych pracach
  • Cykliczna kontrola stanu technicznego budynku
  • Nadzór nad dokumentacją związaną z naprawami oraz przeglądami maszyn i urządzeń
  • Udział w procesie tworzenia harmonogramu prac przeglądowych w oparciu o wytyczne DTR
  • Naprawy i modernizacje instalacji wod.-kan oraz realizacja prac montażowych i naprawczych na terenie obiektu

Nasze wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu lub Technicznym na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu aparatury elektrycznej (np. bezpieczniki, styczniki, przekaźniki – zasada działania, diagnozowanie usterek) – warunek konieczny
  • Wykształcenie techniczne oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej – warunek konieczny
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie atutem
  • Atutem będzie znajomość budowy maszyn transportu bliskiego
  • Znajomość instalacji elektrycznych, hydraulicznych , mechaniki
  • Uprawnienia elektryczne do 1KV
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność

To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w szybko rozwijającej się i rosnącej organizacji w branży e-commerce
  • Pracę w pozytywnym zespole, który jest nastawiony na współprace oraz rozwój
  • Możliwość współtworzenie standardów, procesów i budowanie organizacji swojego obszaru
  • Przestrzeń do wdrażania swoich pomysłów i usprawnień technicznych
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, zniżki na zakupy w Westwing)

Lokalizacja: Robakowo koło Poznania
Osoba kontaktowa: Anna Donaj
Numer oferty: 2370

Zainteresowany? Czekamy na Twoją aplikacje (cv, referencje wraz z informacją o edukacji) z podaniem możliwej daty rozpoczęcia pracy oraz oczekiwanym wynagrodzeniem.