E-commerce Specialist with German

On-site Production Warsaw, Poland

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego domu pięknym domem. Pragniemy za pośrednictwem branży eCommerce wprowadzić wyjątkowość do domu i stylu życia ponad 900 000 naszych klientów w 11 krajach.  W ciągu 8 lat na rynku, osiągnęliśmy roczny obrót w wysokości 254 milionów euro. A jeszcze więcej możliwości jest ciągle przed nami.

Zespół Westwing stanowi sekret naszego sukcesu. Ponad 1100 członków naszego zespołu łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni, że współpracujemy z inspirującymi kolegami, którzy są inteligentni, zabawni, ambitni i otwarci na wyzwania, aby zmieniać branżę i budować jej przyszłość.

Myślisz, że mógłbyś zostać częścią takiego zespołu? Aby realizować naszą strategię rozwoju, szukamy Specjalisty ds. e-commerce z j. niemieckim.

Znasz bardzo dobrze język niemiecki? Jesteś osobą dokładną i znasz Excela? Szukasz wyzwań w międzynarodowym środowisku? Jeśli tak, to ta praca jest właśnie dla Ciebie! Rozpocznij swoją przygodę z Westwing!

Nie masz doświadczenia? Nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy! Wystarczy nam Twój entuzjazm i chęć rozwoju.

Opis stanowiska pracy:

  • Tworzenie opisów technicznych produktów dla westwing.de w j. niemieckim i kontrola ich jakości
  • Codzienna współpraca z centralą w Niemczech oraz z lokalnym działem grafików
  • Prioretyzowanie swoich zadań (produkcja kilku kampanii sprzedażowych jednocześnie)

 Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego: C1
  • Znajomość języka angielskiego lub polskiego – warunek konieczny
  • Znajomość MS Excel
  • Dokładność

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet MultiSport
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość pracy z domu (do ok 20%)
  • Międzynarodowe i przyjazne środowisko pracy (10 języków)
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
  • Pracę w biurowcu w centrum Warszawy przy Metro Rondo ONZ
  • Niepowtarzalne wyjścia integracyjne i imprezy na tarasie
  • Zniżki na produkty firmowe

Brzmi interesująco? Czekamy na Twoją aplikację!