Lider Zespołu w Centrum Logistycznym (k, m) - dział Klaryfikacja

Logistics & Supply Chain Poznan, Poland

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1300 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Obecnie, w związku z rozwojem naszego Europejskiego Centrum Logistycznego zlokalizowanego w Robakowie k/Poznania poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie pracą zespołu oraz dbanie o wysoką jakość obsługi klienta na stanowisku: Lider Zespołu (m/f)

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracą zespołu w obrębie zmiany w zakresie optymalnego wykorzystania czasu pracy podległych pracowników,
  • motywowanie i szkolenie podległych pracowników oraz kontrola i analiza wskaźników wydajności pracy zespołu,
  • współpraca z zespołami zlokalizowanymi w niemieckiej i polskiej centrali w celu wyjaśnienia rozbieżności w dostawach oraz danych produktów,
  • optymalizacja procesów logistycznych oraz efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ oraz obowiązujących procedur operacyjnych i jakościowych.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem (min. 5 pracowników),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1/B2),
  • nastawienie na wysoką jakość realizowanych usług z uwzględnieniem satysfakcji klienta,
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • komunikatywność, współpraca w zespole, kreatywne myślenie, inicjatywa w działaniu i rozwiązywaniu problemów,
  • umiejętność obsługi komputera ( pakiet MS Office).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość pracy w międzynarodowej firmie z zespołami z innych części świata,
  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, zniżki na zakupy w Westwing)
  • bezpłatny transport autobusem pracowniczym z Poznania, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Gniezna