Junior Newsletter Specialist (k/m)

Creative Warsaw, Poland

Jako Junior Newsletter Specialist (k/m) będziesz odpowiedzialny/-a za poprawne działanie naszego Newslettera.

Zadania:

  • Koordynowanie i zarządzanie procesem codziennej wysyłki Newsletterów na 3 kraje (PL, CZ, SK) m.in. kontrola strony głównej, sprawdzanie zgodności newsletterów z Style Guide
  • Analiza i raportowanie wyników na podstawie Google Analytics, tworzenie prezentacji na podstawie danych sprzedażowych i ruchu na stronie (przygotowywanie tygodniowych i miesięcznych raportów sprzedażowych z dołączeniem wniosków)
  • Codzienna współpraca z zespołem CRM z Monachium oraz działami operacyjnymi
  • Zarządzanie i koordynowanie pracy nad materiałami promocyjnymi we współpracy z działami kreatywnymi
  • Koordynacja kolejnych projektów marketingowych (jeśli będzie zależało Ci na dalszym rozwoju

Oczekiwania:

  • Znajomość Google Analytics (mile widziana znajomość VBA)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analizy i wyciągania wniosków w oparciu o dane
  • Znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność
  • Otwartość na zmiany

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Po zakończeniu okresu próbnego proponujemy premię kwartalną, która będzie uzależniona od miesięcznych wyników oceny jakości prowadzonych rozmów
  • Profesjonalizm kadry zarządzającej oraz możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Możliwość poznanie od środka firmy, która codziennie inspiruje miliony klientów i pomaga im upiększać swoje wnętrza
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, zniżki pracownicze na piękne produkty Westwing, ubezpieczenie na życie)
  • Przyjazne środowisko pracy, piękne biuro w centrum Warszawy (jednak obecnie pracujemy głównie zdalnie) oraz codzienną dawkę pozytywnej energii
  • Udział w wydarzeniach organizowanych przez firmę (obecnie integrujemy się zdalnie)

Na co czekasz? Aplikuj przez nasz formularz online. Czekamy na Twoje zgłoszenie wraz z możliwym terminem rozpoczęcia pracy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pracy, prosimy o kontakt na adres [email protected] Prosimy o nieprzesyłanie aplikacji mailowo!

Różnorodność jest głęboko zakorzeniona w kulturze Westwing. Nasza misja nie kończy się tylko na inspirowaniu ale nadal obejmuje zintegrowany styl życia, pełen szacunku dla wyjątkowości każdego człowieka, różnic kulturowych i równych szans.

Dlaczego Westwing? Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad półtora miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 10 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 433 milionów euro. Firma została założona w 2011 roku, a jej siedziba mieści się w Monachium.

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 2300 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości. Poprzez nasz magazyn zakupowy inspirujemy naszych klientów oferując wyselekcjonowane produkty połączone z przepiękną treścią.