Account Manager Polska

Account Manangement Warsaw, Poland

Description

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie kampaniami digital dla obecnych klientów, maksymalizując cele i wyniki;
  • Komunikowanie się z klientami poprzez spotkania online, telefon lub e-mail, zgodnie ze standardami i procesami firmy;
  • Odpowiadanie na zapytania klientów w sposób profesjonalny i terminowy;
  • Zapewnianie zasobów informacyjnych dotyczących usług i produktów firmy;
  • Wspieranie klientów w uruchamianiu kampanii;
  • Uzyskiwanie, weryfikowanie i przetwarzanie zamówień klientów;
  • Rozwijanie szczegółowej wiedzy o produktach;
  • Analizowanie danych i tworzenie raportów.

Wymagania:

  • Doświadczenie (min. 3 lata) w zarządzaniu kampaniami reklamowymi online dla klientów;
  • Znajomość Google Analytics;
  • Doskonała znajomość arkuszy kalkulacyjnych Excel / Google spreadsheets;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • Biegła znajomość języka polskiego, bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (min.B2);
  • Zrozumienie rynku reklamy internetowej w Polsce;
  • Znajomość narzędzi i procesów obsługi klienta;
  • Umiejętność rozpoznania i zrozumienia potrzeb oraz oczekiwań klienta;
  • Wysoki poziom motywacji i chęć nauki;
  • Wielozadaniowość, wysoka energia, zaradność;
  • Pozytywne, proaktywne podejście.

Oferujemy:

  • Pracę w  wielokrotnie nagradzanej organizacji o dynamicznym wzroście;
  • Pracę nad świetnym produktem opartym na najnowszej technologii AI (Deep Learning);
  • atrakcyjną strukturę wynagrodzeń i system motywacyjny oparty na doświadczeniu i rosnących wynikach;
  • Możliwość pracy i nauki w jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie (Deloitte - Fast 50 CE 2019 / FT - 8. najszybciej rozwijająca się firma);
  • Satysfakcjonującą karierę w przyjaznej i inspirującej atmosferze bez nawyków korporacyjnych;