Personnel & Payroll Operations Specialist

Finance Warsaw, Poland

Description

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie dokumentów personalnych w ramach spółek polskich oraz zagranicznych;
  • Koordynowanie procesu zatrudniania nowych osób;
  • Udział w tworzeniu i aktualizacji procedur;
  • Koordynowanie procesów legalizacji pobytu oraz pracy cudzoziemców;
  • Współpraca z biurem rachunkowym w zakresie naliczania wynagrodzeń;
  • Wsparcie raportowe i analityczne.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów personalnych na rynkach zagranicznych);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Doświadczenie w zakresie naliczania wynagrodzeń;
  • Praktyczna znajomość obsługi programów pakietu MS Office;
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej;
  • Odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole;
  • Terminowość oraz dbałość o szczegóły;
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie technologicznej, dążącej do pozycji lidera w Europie i na świecie;
  • Możliwość kształtowania własnej ścieżki rozwoju zawodowego w ramach Grupy Kapitałowej RTB House;
  • Merytoryczne wsparcie doświadczonych i zaangażowanych w pracę specjalistów;
  • Możliwość dofinansowania kursów językowych oraz szkoleń;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość pracy zdalnej lub w modelu hybrydowym.