Junior In-House Lawyer (Data Privacy Team)

HQ Warsaw, Poland

Description

Obowiązki:

  • wsparcie departamentu prawnego Spółki w bieżących zadaniach;
  • sporządzanie oraz analiza i opiniowanie projektów dokumentacji prawnej (umowy, pełnomocnictwa, wewnętrzne regulaminy);
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych;
  • przygotowywanie analiz prawnych z zakresu danych osobowych oraz prawa nowych technologii, bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa dotyczących działalności Spółki.

Oczekiwania:

  • ukończone studia prawnicze, mile widziana ukończona szkoła prawa angielskiego lub amerykańskiego;
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w merytorycznej pracy w dziale prawnym spółki lub w kancelarii prawnej zajmującej się obsługą podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie prawa ochrony danych osobowych – warunek konieczny;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz opracowywanie dokumentacji prawnej) – warunek konieczny;
  • mile widziana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, hiszpańskiego lub francuskiego;
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, chęć dalszego rozwoju w obszarze prawa danych osobowych, prawa własności intelektualnej i nowych technologii;
  • dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie, samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • umiejętność logicznego myślenia, jasnego i precyzyjnego formułowania wypowiedzi;
  • dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • możliwość udziału w unikalnych, międzynarodowych projektach w ramach dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji;
  • możliwość kształtowania własnej ścieżki rozwoju zawodowego w ramach Grupy Kapitałowej RTB House;
  • merytoryczne wsparcie doświadczonych prawników;
  • przyjazną atmosferę pracy z jasno określonymi zadaniami, w zorganizowanym zespole profesjonalistów.