Video/Motion Designer

HQ Warsaw, Poland

Wraz z pracą nad nowymi kampaniami retargetingowymi, do naszego zespołu Creatives Lab poszukujemy doświadczonych Video/Motion Designerów.

Prosimy dołączyć portfolio z przykładowymi kreacjami video jako załącznik/link podczas aplikowania.

Zakres zadań:

  • opracowywanie i tworzenie makiet (mockupy) innowacyjnych projektów w ramach zespołów Creatives Lab oraz AI Marketing Lab;
  • opracowywanie i tworzenie kreacji reklamowych video (w tym edycja materiałów video, dźwięku, tworzenie animacji);
  • ścisła współpraca z wewnętrznymi działami sprzedaży, obsługi klienta oraz technicznymi.

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości Adobe After Effects lub Adobe Premiere;
  • dobrej znajomości Adobe Photoshop;
  • zmysłu estetycznego i dbałości o jakość przygotowywanych projektów;
  • kreatywności;
  • komunikatywności i otwartości na klienta wewnętrznego;
  • terminowości oraz nastawienia na realizację powierzonych zadań;
  • samodzielności i doskonałej organizacji pracy własnej.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość skryptów używanych do automatyzacji;
  • doświadczenie w tworzeniu kreacji reklamowych video udokumentowane w portfolio.

Oferujemy:

  • udział w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań w obszarze marketingu technologicznego;
  • pracę w firmie wiodącej w swojej branży;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie RTB – najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej;
  • uczestnictwo w unikalnym na rynku międzynarodowym projekcie.