Technical Data Analyst

Technical Support Warsaw, Poland

Description

Obowiązki:

  • pomoc przy wdrażaniu nowych produktów RTB House na rynku azjatyckim, w szczególności kampanii brandingowych;
  • monitorowanie i audytowanie kampanii retargetingowych jak i brandingowych na rynku azjatyckim;
  • sporządzanie raportów na potrzeby działu technicznego (Google Big Query, GraphQL);
  • przeprowadzanie testów inkrementalności kampanii oraz testów head-2-head, oraz pomoc przy optymalizacji kampanii podlegających takim testom;
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych związanych z realizacją kampanii reklamowych;
  • współpraca z działem biznesowym, wsparcia technicznego, graficznym oraz innymi działami technicznymi firmy.

Oczekiwania:

  • zainteresowanie branżą nowych technologii, reklamą internetową lub e-commerce;
  • umiejętność pracy z danymi i ich analizy w Excelu w stopniu zaawansowanym oraz w innych narzędziach (Python - Pandas, R, lub inne języki programowania);
  • dobra znajomość SQL (Google Big Query);
  • podstawowa znajomość HTML/Javascript;
  • znajomość protokołu HTTP;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość podstawowych testów statystycznych (test T-studenta, test Shapiro-Wilka, test Kolmogorova-Smirnova)
  • znajomość platform MMP (np. AppsFlyer, Adjust itp.);
  • znajomość rynku i technologii RTB

Oferujemy:

  • udział w jednym z najciekawszych projektów branży online zarówno w Polsce jak i w skali globalnej;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie RTB - najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej;
  • ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji, dostęp do bogatej oferty szkoleń kompetencyjnych;
  • przyjazną atmosferę pracy.