Business Development Director

HQHybrid Remote, Warsaw, Poland

Description

Twój zakres obowiązków:

  • Prezentowanie produktów Gazetkowo potencjalnym klientom (agencjom i/lub bezpośrednio sieciom handlowym),

  • Przeprowadzanie prezentacji i edukacja potencjalnych klientów na temat wszystkich funkcji aplikacji Gazetkowo oraz tego, jak mogą najlepiej wykorzystać nasze produkty do swoich potrzeb biznesowych,

  • Zarządzanie bazą potencjalnych klientów i proaktywne rozbudowywanie jej,

  • Samodzielne prowadzenie procesu sprzedażowego od poszukiwania klienta do zamknięcia sprzedaży.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży - minimum 2 lata,

  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe w branży detalicznej lub e-commerce,

  • Rozbudowana sieć kontaktów z największymi agencjami i/lub sieciami handlowymi w Polsce oraz budowanie relacji z klientami,

  • Wytrwałość i zorientowanie na cel - sprzedaż produktów potencjalnym klientom,

  • Bardzo dobra organizacja pracy oparta na systematyczności i konsekwencji
    w działaniu,

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie - poziom B2/C1) ze względu na międzynarodowy charakter i komunikację wewnątrz firmy.

Mile widziane:

  • Znajomość środowiska i marketingu aplikacji mobilnych,

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów w ramach aplikacji mobilnych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Perspektywa rozwoju w ramach ścieżki kariery sprzedażowej,

  • Pełne wdrożenie w organizację i systemy,

  • Szkolenia wspomagające rozwój umiejętności sprzedażowych i rozwój osobisty,

  • Praca w międzynarodowej firmie z branży marketingu i technologii.