Programista PHP - systemy finansowe

HQ Warsaw, Poland

Description

Obowiązki:

  • tworzenie narzędzi mających na celu automatyzację i optymalizację procesów finansowych i sprzedażowych w firmie;
  • obsługa i rozwój istniejących rozwiązań wspomagających codzienną pracę zespołów finansowych i sprzedażowych;
  • testowanie kodu;
  • czuwanie nad jakością tworzonego kodu.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość PHP7;
  • bardzo dobra znajomość SQL;
  • przynajmniej podstawowa umiejętność obsługi Linux;
  • doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych;
  • wysoka motywacja do pracy oraz orientacja na realizację wyznaczonych celów;
  • umiejętności analityczne i organizacyjne;
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie i pisanie.

Mile widziane:

  • znajomość frameworka Laravel i/lub Symfony;
  • znajomość Dockera;
  • doświadczenie z nowoczesnymi frameworkami frontendowymi  (React, Vue, Angular);
  • zainteresowanie tematyką finansową.

 Oferujemy:

  • udział w jednym z najciekawszych projektów branży online zarówno w Polsce, jak i w skali globalnej;
  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę przy różnorodnych projektach i ciągłym rozwoju oprogramowania;
  • nieformalną oraz przyjazną atmosferę i bycie częścią zespołu osób o ciekawych doświadczeniach i zainteresowaniach;
  • współfinansowanie kursu języka obcego oraz szkoleń;
  • ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji.