Creative Designer

Marketing Warsaw, Poland

Do naszego wewnętrznego zespołu Creative poszukujemy kolejnej osoby na stanowisko Designera. Jest to kilkuosobowa komórka obsługująca wszystkie kreatywne projekty wewnętrzne w ramach działu Marketing&PR. Jeżeli chcesz pracować przy różnorodnych projektach (digital & offline) dedykowanych wyłącznie potrzebom wewnętrznym RTB House oraz kampaniom wspierającym sprzedaż - wyślij nam swoje portfolio :)

Prosimy o dołączenie portfolio do aplikacji (w formie linku lub osobnego pliku)

Twoje zadania:

  • tworzenie koncepcji oraz projektowanie materiałów graficznych na potrzeby online i offline (landing page, prezentacje sprzedażowe PPT, grafiki i animacje do Social Media, prezentacje na konferencje, raporty biznesowe, onepagery, mailingi, newslettery, banery, ilustracje, infografiki, plakaty,  foldery, white papers, reklamy prasowe);
  • projektowanie materiałów na targi wystawiennicze (projekty stoiska, projekty standu, ulotki) - po ustabilizowaniu sytuacji epidemicznej na świecie;
  • branding gadżetów reklamowych - po ustabilizowaniu sytuacji epidemicznej na świecie;
  • tworzenie landing page'y i mailingów w wizualnych edytorach;
  • tworzenie prezentacji multimedialnych;
  • współpraca przy rozwijaniu standardów projektowania i brand guidelines;
  • współpraca w ramach zespołu projektowego.

Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego lub adekwatnej znajomości projektowania graficznego i projektowania stron internetowych;
  • min. 4 lat doświadczenia w branży graficznej popartego ciekawym portfolio;
  • min. podstawowej wiedzy z zakresu DTP;
  • biegłości w obsłudze programów do tworzenia grafiki: Adobe Photoshop, Illustrator oraz InDesign;
  • znajomości przynajmniej jednego narzędzia do prototypowania (np. Adobe XD, Figma, Sketch);
  • dobrej znajomości języka angielskiego;
  • otwartości na nowe trendy i zorientowania na wiedzę;
  • dobrej organizacji pracy i terminowości;
  • komunikatywności oraz umiejętności efektywnej pracy w zespole, jak również inicjatywy w działaniu i zaangażowania;
  • poczucia estetyki i orientacji na jakość;
  • dokładności oraz dbałości o szczegóły w wykonywaniu zadań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w web designie;
  • znajomość najnowszych rozwiązań i zagadnień związanych z UX;
  • praktyczna znajomość technologii budowy stron (HTML, CSS).

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy;
  • samodzielne stanowisko i bycie częścią kilkuosobowego zespołu kreatywnego;
  • szkolenie z pracy z wizualnymi edytorami stron internetowych i mailingów;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, dążącej do pozycji lidera w Europie i na Świecie (750+ osób, 30+ lokalizacji);
  • udział w jednym z najciekawszych projektów branży online w Polsce i jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie.