Graphic Designer - Gaming Ads

HQ Warsaw, Poland

Description

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i tworzenie makiet (mockupy) innowacyjnych projektów w ramach zespołów Creatives Lab;
  • współtworzenie nowych rozwiązań z obszaru marketingu technologicznego (display/video);
  • opracowywanie i tworzenie projektów banerów reklamowych;
  • ścisła współpraca z wewnętrznymi działami sprzedaży, obsługi klienta oraz technicznymi.

Wymagania:

  • biegła znajomość Adobe Photoshop;
  • doświadczenie w tworzeniu kreacji reklamowych w obszarze gamingu udokumentowane w portfolio (dołączenie portfolio jest warunkiem koniecznym);
    zmysł estetyczny i dbałość o jakość przygotowywanych projektów;
  • kreatywność;
  • komunikatywność i otwartość na klienta wewnętrznego;
  • terminowość oraz nastawienie na realizację powierzonych zadań;
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość HTML5/CSS3/JS;
  • znajomość pakietu Adobe Creative Cloud;
  • znajomość branży Mobile Gaming.

Oferujemy:

  • udział w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań w obszarze marketingu technologicznego;
  • pracę w firmie wiodącej w swojej branży;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie RTB – najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej;
  • uczestnictwo w unikalnym na rynku międzynarodowym projekcie.