Młodszy Specjalista ds. Finansów

HQ Warsaw, Poland

Description

Zakres obowiązków:

  • obsługa systemu do elektronicznego obiegu dokumentów księgowych;
  • wsparcie w weryfikacji księgowań, w tym w szczególności UZ i wyciągów bankowych;
  • obsługa systemu dot. wydatków;
  • wsparcie w zakresie obsługi płatności;
  • obsługa kart płatniczych;
  • uzgadnianie rozrachunków;
  • wsparcie w przygotowywaniu raportów finansowych na potrzeby zarządcze;
  • wsparcie działu w codziennych obowiązkach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku (preferowany kierunek: finanse i rachunkowość);
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym);
  • praktyczna znajomość obsługi programów pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) oraz Google Sheets;
  • język angielski na poziomie min. B2;
  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy;
  • odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole.

W zamian oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy;
  • pracę w nieformalnej atmosferze wśród osób o ciekawych doświadczeniach i zainteresowaniach;
  • współfinansowanie kursu języka obcego oraz szkoleń;
  • pracę w firmie wiodącej w swojej branży;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze nowych technologii - najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej.