Technical Account Manager

HQ Warsaw, Poland

Description

Obowiązki:

  • Monitorowanie i optymalizacja kampanii reklamowych realizowanych w technologii Real Time Bidding;
  • Integracja nowych kampanii reklamowych, w tym weryfikacja kodów trackujących, zlecanie realizacji banerów, analiza i tworzenie feedów produktowych;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych związanych z realizacją kampanii reklamowych;
  • Ścisła współpraca z działem biznesowym, graficznym oraz innymi działami technicznymi firmy.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy z danymi i ich analizy w Excelu i/lub innych narzędziach;
  • Podstawowa znajomość Javascript, HTML, protokół HTTP;
  • Minimum dwa lata w branży RTB / e-commerce
  • Język angielski - komunikatywny, rozumienie tekstu mówionego i pisanego;
  • Znajomość narzędzi typu Firebug, Chrome DevTools i/lub doświadczenie w pracy ze skryptami trackującymi;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole;
  • Zorientowanie na pracę zespołową;
  • Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności.

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi Google Analytics, Google Tag Manager lub AdWords;
  • Doświadczenie w programowaniu w dowolnym języku np. html, php, vba, sql, bash lub integracje systemów przez API.

Oferujemy:

  • Udział w jednym z najciekawszych projektów branży online zarówno w Polsce jak i w skali globalnej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie RTB - najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej;
  • Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju;
  • Ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji, dostęp do bogatej oferty szkoleń kompetencyjnych
  • Przyjazną atmosferę pracy.