Asystent/ka w zespole Technical Support

HQ Warsaw, Poland Cracow, Poland

Description

Twoje obowiązki na stanowisku będą obejmować:

  • monitorowanie przypisanych Ci kampanii i ich optymalizacja;
  • komunikacja z Account Menagerami i działem sprzedaży;
  • integracja nowych rozwiązań systemowych: wprowadzanie zmian w istniejących i nowych kampaniach;
  • troubleshooting: sprawne i proaktywne reagowanie na występujące błędy i ostrzeżenia.

Od Ciebie oczekujemy:

  • dostępności 5 dni w tygodniu (w wymiarze min. 6h dziennie);
  • swobodnej komunikacji w języku angielskim (w mowie i piśmie);
  • umiejętności analitycznego myślenia i sprawnej interpretacji informacji;
  • chęci przyswojenia nowej wiedzy i zdobycia nowych umiejętności;
  • konsekwencji w działaniu i systematyczności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w międzynarodowym środowisku;
  • pracę z prestiżowymi markami: w naszym portfolio znajdziesz Klientów takich jak Adidas, Sephora, Orsay czy Decathlon;
  • udział w ekscytujących, dynamicznych projektach: opieramy się na innowacyjnej technologii Deep Learning, stale urozmaicamy naszą ofertę;
  • luźną i pełną życzliwości atmosferę w zespole;
  • szkolenia w ramach wdrożenia na stanowisko;
  • elastyczną formę współpracy: możliwość pracy zdalnej;
  • umowę na czas nieokreślony;
  • konkurencyjne wynagrodzenie.