Mid/Senior PHP Developer

HQ Warsaw, Poland

Jesteśmy pracującym w metodyce Agile 12-osobowym zespołem developerskim tworzącym aplikacje webowe, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom różnych działów naszej firmy. Chcemy, aby tworzone przez nas rozwiązania były dobrej jakości oraz działały zgodnie z otrzymanymi wymaganiami.

Wraz z pracą nad nowymi i obecnymi projektami, powiększamy nasz zespół i aktualnie szukamy Mid lub Senior PHP Developera, doświadczonego w rozwoju aplikacji webowych i przetwarzaniu danych.

Twoje zadania:

  • tworzenie aplikacji webowych usprawniających pracę zespołów biznesowych i technicznych firmy;
  • udział w projektowaniu architektury nowych rozwiązań;
  • implementacja integracji z innymi systemami firmy;
  • automatyzacja procesów biznesowych;
  • udział w code review i dbałość o jakość tworzonych rozwiązań;
  • współpraca z analitykami i testerem w zespole.

Czego oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości PHP;
  • dobrej znajomości frameworka Symfony (ew. innego frameworka tej klasy)
  • znajomości tematyki integracji systemów przez REST API;
  • praktycznej znajomości SQL;
  • doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych;
  • umiejętności komunikacyjnych i pracy w zespole;
  • umiejętności analitycznych i organizacyjnych;
  • dobrej znajomości języka angielskiego.

Mile widziane:

  • doświadczenie w projektowaniu architektury aplikacji;
  • doświadczenie w pracy z systemami z szeroko pojętej integracji i raportowania danych;
  • doświadczenie w implementacji testów (jednostkowych / funkcjonalnych / integracyjnych);
  • znajomość zagadnień zw. z optymalizacją zapytań SQL;
  • otwartość na nowe technologie.

Pracujemy z:

  • Backend: Symfony (PHP 7.4) + MySQL
  • Frontend: Vue.js + Twig
  • Build (CI): Docker, Jenkins, Bitbucket Pipelines
  • Kontrola wersji: Bitbucket
  • Issue Tracker: JIRA, Confluence
  • Testy: PHPUnit + Vue-jest + QA manualne

Oferujemy:

  • udział w jednym z najciekawszych projektów branży online zarówno w Polsce, jak i w skali globalnej;
  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę przy różnorodnych projektach i ciągłym rozwoju oprogramowania;
  • nieformalną oraz przyjazną atmosferę i bycie częścią zespołu osób o ciekawych doświadczeniach i zainteresowaniach;
  • współfinansowanie kursu języka obcego oraz szkoleń;
  • ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji, dostęp do oferty szkoleń kompetencyjnych.