Full Stack Developer

IT Warsaw, Poland

Description

Jako Full Stack b
ędziesz pracował nad rozwojem narzędzi do konfigurowania, raportowania oraz monitorowania kampanii reklamowych w ramach platformy RTB (Real-time Bidding).

TWOJE ZADANIA:

  • Projektowanie, tworzenie i utrzymywanie aplikacji webowych w technologii Single Page App
  • Tworzenie i rozwijanie API (REST, GraphQL)
  • Optymalizowanie interfejsu użytkownika pod kątem usability / user experience
  • Rozszerzanie funkcjonalności aplikacji webowej o nowe funkcjonalności
  • Dbanie o niezawodność i skalowalność budowanych rozwiązań
  • Research oraz wdrażanie rozwiązań technicznych ułatwiających rozwijanie aplikacji

WYKORZYSTYWANE NARZĘDZIA I TECHNOLOGIE:

  • JavaScript / Node.js, Python, React + Semantic UI, Vue.js + Element UI, SASS, Styled components, Flexbox, Flask, SQLAlchemy, PostgreSQL, ElasticSearch, BigQuery, Docker, Jenkins, GitHub, Trello.

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych: JavaScript, HTML, (S)CSS
  • Praktyczna znajomość React-a lub Vue.js
  • Biegłość w tworzeniu estetycznych layout-ów za pomocą CSS
  • Umiejętność tworzenia REST-owego api z wykorzystaniem języka Python lub Node.js
  • Znajomość języka SQL oraz wiedza z zakresu relacyjnych baz danych
  • Biegłość w obsłudze Linux-a oraz Git-a
  • Umiejętność projektowania interfejsów przyjaznych użytkownikowi (usability)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE ZNAJOMOŚĆ TECHNOLOGII:

  • GraphQL
  • TypeScript
  • Docker (Compose), Kubernetes
  • Google Cloud, BigQuery

PRZYKŁADOWE TEMATY:

  • Dodanie nowego źródła danych do systemu monitorowania kampanii.
  • Rozbudowa schematu GraphQL o nową sekcję
  • Stworzenie w panelu klienta wizualizacji statystyk w podziale na typy urządzeń.
  • Rozbudowa SDK o nowe opcje konfigurowania kampanii.
  • Dodanie wsparcia dla kreacji wideo w panelu do podglądu banerów.
  • Dostosowanie kodu aplikacji do wymagań nowej wersji React-a

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • Pracę w zgranym zespole
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dobrze zlokalizowane biuro (Warszawa - 10 metrów od stacji metra Wierzbno, Kraków - “Błękitek” przy Rondzie Grzegórzeckim)
  • Wyjątkowo elastyczne warunki pracy - nie mamy core hours, nie mamy limitów na urlopy, można w dużej części pracować zdalnie
  • Sprzęt i oprogramowanie, jakiego potrzebujesz, np. Intel NUC + 3 monitory, licencja na IDE, dodatkowy sprzęt wg zapotrzebowania
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii i możliwość realnego wykorzystywania ich w projekcie o dużej skali i wysokiej dynamice

Wi
ęcej informacji: techblog.rtbhouse.com/jobs/
Kontakt: [email protected]