In- house Lawyer

Law Department Bielsko-Biała, Poland

Description

Zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie prawne spółki (WhitePress), w tym przygotowywanie opinii prawnych i rekomendacji (w szczególności w obszarze prawa własności intelektualnej, prawa autorskiego, prawa reklamy i prawa ochrony danych osobowych);
  • sporządzanie projektów umów, porozumień, regulaminów, polityk dot. przetwarzania danych osobowych i innych dokumentów;
  • nadzorowanie obiegu i archiwizacji dokumentacji prawnej;
  • bieżące monitorowanie i komunikowanie zmian w przepisach prawa;
  • współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi (polskimi oraz zagranicznymi) i nadzorowanie zleconych im zadań.
Wymagania:
  • tytuł radcy prawnego lub adwokata, mile widziana ukończona szkoła prawa angielskiego lub amerykańskiego,
  • minimum 4-letnie doświadczenie w merytorycznej pracy w dziale prawnym spółki lub w kancelarii prawnej zajmującej się obsługą podmiotów gospodarczych – warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację oraz samodzielne opracowywanie dokumentacji prawnej – warunek konieczny,
  • motywacja do rozwoju, nauki i analizy nowych zagadnień prawnych;
  • umiejętność logicznego myślenia, jasnego i precyzyjnego formułowania wypowiedzi;
  • znajomość prawa, w szczególności prawa cywilnego, prawa gospodarczego, praw autorskich i pokrewnych, prawa ochrony danych osobowych;
  • doskonała organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, otwartość oraz zaangażowanie;
  • prawo jazdy kat. B;
  • praca w biurze w Bielsku-Białej min. trzy dni w tygodniu.
Oferujemy:
  • pracę w firmie, która ma dużą dynamikę wzrostu, działającej na rynku międzynarodowym;
  • wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego, szczególnie w zakresie tematów związanych z prawem gospodarczym i prawem autorskim;
  • stabilne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • wsparcie zespołu prawnego RTB House S.A. (spółka macierzysta);
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
  • świetną atmosferę i doskonałe warunki pracy: wygodne biuro, owoce, karta sportowa, ubezpieczenie;