Office Assistant

HQHybrid Remote, Warsaw, Poland

Description

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie pracowników w zadaniach administracyjnych;
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze oraz realizacja innych zamówień;
  • Codzienny nadzór nad biurem;
  • Zgłaszanie problemów technicznych biura do działu wsparcia technicznego;
  • Przygotowywanie przestrzeni biurowej dla pracowników i koordynacja ich dostępu do biura;
  • Bieżące wsparcie pracowników podczas spotkań biznesowych (powitanie, przygotowanie wszelkich niezbędnych zamówień i sprzętu na spotkanie);
  • Zarządzanie korespondencją firmową;
  • Organizacja przewozu sprzętu technicznego do pracowników lub od pracowników oraz organizacja przewozu innych towarów zgodnie z zapotrzebowaniem;
  • Współpraca z dostawcami;
  • Zarządzanie fakturami biura i administracji;
  • Aktualizacja dokumentacji wewnętrznej;
  • Organizacja wyjazdów biznesowych;
  • Wykonywanie zadań zleconych przez pracowników i współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania:

  • 1 rok doświadczenia zawodowego;
  • Preferowane doświadczenie zawodowe w administracji;
  • Doskonała komunikatywność, zorientowanie na klienta i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Dokładność i precyzja;
  • Silna motywacja ukierunkowana na świadczenie usług w dziale administracji RTB House;
  • Pozytywne nastawienie, otwartość na wyzwania;
  • Angielski - poziom zaawansowany;
  • Biegłość w obsłudze pakietu Microsoft Office oraz G-Suite.

To oferujemy:

  • Możliwość nabycia bogatego doświadczenia zawodowego;
  • Dofinansowania do kursów języków obcych i budżet na szkolenia zewnętrzne;
  • Pracę w trybie hybrydowym;
  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się branż marketingu online;
  • Przyjazną atmosferę pracy: otwarty, dynamiczny zespół profesjonalistów o zamiłowaniu do technologii internetowej i rozwiązań marketingowych.