Project Coordinator - Creative Team

HQ Warsaw, Poland

Project Coordinator w Creative Teamie odpowiada za współpracę z freelance copywriterami, designerami oraz zewnętrznymi agencjami kreatywnymi. Wszystkie projekty są pisane w języku angielskim przez native speakerów.

Twoje zadania:

  • Dbanie o optymalne obłożenie pracą wewnętrznego zespołu kreatywnego;

  • Zlecanie projektów zewnętrznym native copywriterom i designerom;

  • Przekazywanie feedbacku od wewnętrznych copywriterów i designerów;

  • Zarządzanie siecią zewnętrznych dostawców - rozwój, optymalizacja;

  • Zarządzanie repozytorium wytycznych i szablonów;

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami;

  • Obsługa kontraktów oraz zamówień;

  • Koordynacja rozliczeń.

Oczekujemy:

  • Min. 2 lat doświadczenia współpracy z copywriterami i designerami;

  • Znajomości specyfiki pracy copywritera i designera;

  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów;

  • Doświadczenia w pracy z task managerami (Asana, Trello, Monday, Basecamp lub podobne);

  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych;

  • Płynnej znajomości języka angielskiego;

  • Dobrej organizacji pracy i terminowości;

  • Dokładności oraz dbałości o szczegóły w wykonywaniu zadań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość branży MarTech;

  • doświadczenie w copywritingu i/lub designie;

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy;

  • samodzielne stanowisko i bycie częścią dziesięcioosobowego zespołu kreatywnego;

  • pracę w bardzo przyjaznej i wspierającej atmosferze;

  • pracę w otoczeniu doskonałych copywriterów i designerów;

  • szkolenie z pracy z wizualnymi edytorami stron internetowych i mailingów;

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, dążącej do pozycji lidera w Europie i na Świecie (1000+ osób, 30+ lokalizacji);

  • udział w jednym z najciekawszych projektów branży online w Polsce i jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie.