Communication Designer

HQ Warsaw, Poland

Description

Twoje zadania:

Twoim głównym zadaniem będzie praca koncepcyjna i przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby wsparcia działań komunikacji wewnętrznej, takich jak: bannery, treści dla wewnętrznych stron internetowych, mailingi i newslettery, infografiki, ilustracje graficzne, prezentacje i inne materiały pomocne przy bieżących zadaniach. Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia treści animowanych.

W  roli Communication Designera będziesz także wspierać dział Komunikacji Wewnętrznej od strony tekstowej poprzez copywriting, udział w spotkaniach kreatywnych i edycję treści dostarczanych przez inne działy.

Nasze wymagania:

  • min. rok doświadczenia w projektowaniu graficznym poparte ciekawym portfolio (prosimy o dołączenie w aplikacji);
  • biegłość w obsłudze programów do tworzenia grafiki: Adobe Photoshop, Illustrator oraz InDesign;
  • znajomość projektowania stron internetowych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • otwartość na nowe trendy i zorientowanie na wiedzę;
  • pomysłowość i kreatywność;
  • umiejętność kreatywnego pisania tzw. lekkie pióro;
  • poczucie estetyki i orientacja na jakość;
  • dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w copywritingu;
  • znajomość obsługi WordPress;
  • znajomość najnowszych rozwiązań i zagadnień związanych z UX;
  • umiejętność tworzenia prostych animacji w Adobe Premiere i/lub Adobe After Effects;
  • praktyczna znajomość technologii budowy stron (HTML, CSS).

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, dążącej do pozycji lidera w Europie i na Świecie;
  • samodzielność w działaniu i możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji;
  • nieformalną atmosferę pracy z jasno określonymi zadaniami, w zorganizowanym zespole profesjonalistów otwartych na kreatywne rozwiązania;
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w dziedzinie RTB - najszybciej rozwijającej się kategorii reklamy internetowej;