Pharmaceutical Representatives

Sales/New Business Development Warszawa, Poland

Perrigo Company is dedicated to making lives better by bringing high quality and affordable self-care products that consumers trust everywhere they are sold.  Help us do it.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Farmaceutyczny ( województwo zachodniopomorskie)

Twój zakres obowiązków:

  • Promocja produktów firmy w środowisku farmaceutów zgodnie z założeniami strategii marketingowej Firmy i zasadami prawa farmaceutycznego
  • Bieżąca analiza sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności w systemie CRM
  • Realizacja założonego planu sprzedaży
  • Zarządzanie powierzonym budżetem promocyjnym
  • Dbałość o wizerunek Firmy

Nasze wymagania:

  • Min 2-3 lata doświadczenia popartego sukcesami sprzedażowymi w firmie farmaceutycznej,
  • Min. 2 lata doświadczenia w kontakcie ze środowiskiem farmaceutycznym – warunek konieczny
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych i marketingowych
  • Wysokie umiejętności prezentacyjne i bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność i świetna organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz terminowość w wykonywaniu zadań
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, smartfon, laptop, tablet)
  • Szansę na rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia dla siebie i dla bliskich oraz z programu grupowego ubezpieczenia na życie i z dofinansowania Karty MultiSport

We are seeking a diverse applicant pool to ensure the diversity of our team reflects the end consumers we serve through our self-care mission. We are proud to be an equal opportunity employer that celebrates our team’s differences. Individuals of all races, ethnicities, nationalities, ancestries, religious creeds, sexual orientations, genders, gender identities and gender expressions, national origins, ages, mental and physical abilities, familial status,’ veterans status’, military status’ and more are encouraged to apply. TOGETHER, we make lives better.