Labour & Compensation Team Lead

Other Budapest, Hungary

Description

Az NNG Kft. (www.nng.com) egy olyan globális vállalat, amely 2004 óta működik budapesti székhellyel, és az autóipari vállalatok számára fejleszt új generációs navigációs és infotainment rendszereket szerte a világon. Az NNG fő terméke az iparágban elismert iGO Navigation terméken alapul, amely az eszközgyártók, az autóipar által használt navigációs szoftverekből, felhasználói felületekből és kapcsolódó tartalmakból és szolgáltatásokból áll.

Jelenlegi HR csapatunk bővítése érdekében Labour & Compensation Team Leader munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • A cég teljes magyarországi munkaügyi, bér- és társadalombiztosítási tevékenységének felügyelete és irányítása, valamint a cégcsoporthoz tartozó leányvállalatok munkaügyi adminisztrációja és  bérjellegű kifizetéseinek kontrollja
  • A magyarországi munkaügyi adminisztráció és bérszámfejtés előkészítésének ismerete, szükség esetén helyettesítés ellátása
  • Versenyképes Cafeteria rendszer működésének felügyelete
  • A munkaügyi nyilvántartási rendszerek naprakészségének biztosítása
  • Az egyes munkaügyi előírások megfelelésének biztosítása
  • Éves és eseti bérfejlesztések, jutalmak kivitelezésének cégszintű előkészítése és lebonyolításának felügyelete
  • A cég képviselete Magyarországon a munkaügyi és pályázati ellenőrzések során, az ellenőrzéshez szükséges dokumentumok rendelkezésre állásának biztosítása, folyamatok és adatok prezentálása az ellenőrzést végző felelős(ök)nek
  • Teljeskörű adatszolgáltatások előkészítése az illetékes szervek részére, kapcsolattartás az illetékes szervekkel
  • A vezetőség és az üzleti területek szakmai támogatása személyügyi és munkajogi kérdésekben;
  • Együttműködés a társaság pénzügyi, jogi és egyéb társosztályaival
  • Kapcsolattartás a leányvállalatokkal
  • Együttműködés a munkavédelmi megbízottal
  • A vállalat vezetése által meghatározott stratégiai céloknak megfelelő, csapatra vonatkozó céloknak kidolgozása, és azoknak a csapaton belül történő implementálása
  • A beosztott munkavállalók koordinálása feladatok és folyamatok szintjén, teljesítményértékelés, fejlesztés és a csapat képviselete
  • A Munkáltató vezetősége által aktuálisan elvárt belső rendszerek, adminisztratív területek működtetése, és azok csapaton belüli működésének biztosítása
  • Részvétel a személyügyi feladatokat érintő rendszerek fejlesztéseinek projektjeiben, a munkaügyi kollégák szükségleteinek képviselete, együttműködés a fejlesztésért felelős csapattal
  • Kapcsolattartás a személyügyi területhez tartozó beszállitókkal, a cég képviselete
  • A munkakörhöz tartozó, elvárható, minden egyéb feladat ellátása

Elvárások:
  • 4-6 év releváns munkaügyi és vezetői tapasztalat, lehetőleg IT szektorban
  • Bérszámfejtési alapismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Stressztűrő képesség, a változásokhoz való rugalmas hozzállás
  • Jó kommunikáció
  • Folyamatok követésének és betartásának, betartatásának képessége, következetesség

    Munkavégzés helye:
    Budapest, rugalmas, hibrid munkavégzés